O nas

O   N A S        W I T A J    N A    I R S   R O Y A L   A P A R T M E N T S

Nasze apartamenty są objęte autorską standaryzacją wzorującą się systemie hotelowym dla wygody naszych Klientów i aby ułatwić wybór odpowiedniego miejsca do wypoczynku. Oprócz standaryzacji wskazana jest też osobno lokalizacja. Oba te czynniki mają wpływ na cenę usługi. Właściciele i pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w wynajmie nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak też użytkowych w tym projektów hotelowych. Najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem jest obiekt o nazwie HAVET Hotel www.havethotel.pl położony na wydmach, nad morzem bałtyckim w okolicy Kołobrzegu. Właściciele hotelarstwo traktują jako poważne hobby a ich fascynacje sportami wodnymi i doświadczenia marynistyczne determinują położenie obiektów głównie nad morzem. Z tego powodu proponujemy też połączenie wypoczynku w wyjątkowych apartamentach połączone z atrakcjami wodnymi.

Nasze apartamenty zostały pogrupowane na następujące kategorie:

** apartament ekonomiczny

*** apartament comfort

**** apartament prestige

***** apartament premium

Zapraszamy do naszych komfortowych Apartamentów zlokalizowanych w całym Trójmieście. Nasze wygodne apartamenty to samodzielne mieszkania wyposażone w łazienki i kuchnie. Będziecie Państwo spać w adamaszkowej pościeli, a w łazience znajdziecie komplet ręczników. Oferujemy Państwu wysoki standard po cenach zdecydowanie niższych od hotelowych pokoi. Stale pracujemy nad modyfikacją naszej oferty. Oferujemy apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach.

Za pomocą naszego serwisu możecie Państwo błyskawicznie zarezerwować On-Line (24h/dobę) dowolny apartament, oraz szybko dokonać płatności elektronicznej. Nasza bogata i zróżnicowana cenowo oferta nadaje się idealnie dla osób podróżujących turystycznie lub biznesowo.