Rejs jachtem

Jacht ALEKSANDER - Pobyt w okresie letnim na eleganckim, dziewięciometrowym jachcie Aleksander SL pozwoli przeżyć niezapomniane chwile w rejsie po wodach Bałtyku lub tylko stojąc przy kei w atrakcyjnych miejscach Trójmiasta Mobilność i możliwość zacumowania go zarówno w miejscu spokojnym jak i w centrum wydarzeń rozrywkowych, daje poczucie komfortu jakiego nie jest w  stanie zagwarantować żaden inny apartament.

W środku mamy dwie dwuosobowe sypialnie, łazienkę z prysznicem oraz  pięknie wykończony drewnem mahoniowym salonik z kuchnią, w której znajduje się kuchenka, lodówka oraz wszelkie sprzęty codziennego użytku. Jest radio z odtwarzaczem CD z głośnikami wewnątrz jachtu ale i w kokpicie. W marinach dostępny jest bezprzewodowy internet.

Elegancki drewniany pokład wyłożony drewnem teakowym daje poczucie ciepła oraz luksusu.

Piękny jacht umożliwi poznanie i obserwację Trójmiasta i okolic  z zupełnie nowej perspektywy. Pozwala na  przyjemne i spokojne przemieszczanie się z dala od miejskich korków i kurzu.

Warto zwiedzić okolice pięknego Trójmiasta, starego Gdańska gdzie cumując w marinie można popieścić podniebienie w pobliskiej browarni gdzie warzone jest jedno z najlepszych piw w Polsce i spacerować po Starym Mieście, w sopockiej nowej marinie przy sławnym najdłuższym w Europie drewnianym molo, z którego już tylko kilka kroków do tętniącego nocnym życiem kurortu, w gdyńskim basenie jachtowym przy wejściu do którego powita Państwa dwumetrowa statuetka „Marzyciela” chłopca, który wynurza się z morza i dyryguje z falami, a miasto portowe zachwyca swoim bulwarem nadmorskim, pieknym akwarium, oraz możliwością zwiedzenia okrętu wojennego Błyskawica oraz Daru Pomorza.

Dla chcących spędzić czas na jachcie w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku mamy miejsce w ustronnej zamkniętej dla postronnych przechodniów marinie nieopodal ptasiego rezerwatu w Górkach Zachodnich.

Dla spragnionych morskiego żeglowania polecamy rejsy na Hel, do Jastarni czy Władysławowa gdzie warto ukoić podniebienie wykwintnie sporządzoną świeżo złowioną rybą a dla preferujących spokojniejsze pływanie rejsy dzienne i wieczorne po Motławie i kanałach portowych Gdańska.

Polecamy serdecznie!