Polityka prywatności

P O L I T Y K A    P R Y W A T N O Ś C I

Prawa autorskie

Kopiowanie, reprodukowanie tekstów, zdjęć i elementów ze strony www.irsapartments.pl , w całości, lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody jest zabronione. Wszelkie nazwy zastrzeżone firm, pojawiających się na stronach zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Odpowiedzialność

IRS ROYAL APARTMENTS nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje jakie użytkownicy podejmą na podstawie informacji i usług udostępnianych na stronach www.irsapartments.pl

Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

IRS ROYAL APARTMENTS przestrzega poszanowania prywatności wszystkich czytelników serwisu.

Korzystający z zasobów są rejestrowani przez system statystyk w celu monitorowania ruchu w serwisie i monitorowania oglądalności stron. Informacja o odwiedzających jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla własnych celów marketingowych i handlowych.

IRS ROYAL APARTMENTS na podstawie uzyskanych informacji tworzy zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim, jednak nie umożliwiają one zidentyfikowania pojedynczych użytkowników.

Kontakt

W przypadku pytań Użytkowników dotyczących warunków korzystania z Serwisu, prosimy o kontakt z webmasterem w dziale www.irsapartments.pl