Wybierz lokalizację

Gdańsk
Gdańsk
Przeglądaj
Sopot
Sopot
Przeglądaj
Gdynia
Gdynia
Przeglądaj
Havet Hotel
Havet Hotel
Przeglądaj

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą apartamentów na wynajem. Trójmiasto to doskonałe miejsce do odwiedzin, polecane zarówno na krótki, kilkudniowy wypad, jak i na dłuższy pobyt. Znajdziecie tu Państwo liczne muzea, galerie sztuki, zabytki natury i architektury, tereny zielone oraz bulwary, mola i plaże do spacerowania nad morzem. To również bogata oferta dla miłośników wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych. Trójmiasto jest wreszcie prężnie rozwijającym się ośrodkiem akademickim i biznesowym, związanym nie tylko z przemysłem stoczniowym i morskim, ale też z sektorem bankowym, informatycznym, produkcyjnym, handlowym i usługowym. Przybywając do Trójmiasta turystycznie lub w interesach warto jest zatrzymać się w komfortowych warunkach, z dala od hotelowego gwaru.

Dlatego, niezależnie od celu wizyty, wszystkim poszukującym noclegu w Trójmieście proponujemy luksusowe apartamenty w Gdańsku i w Sopocie. Nasze apartamenty w Gdańsku i Sopocie zlokalizowane są w atrakcyjnych turystycznie miejscach, jak również w zacisznych, ale dobrze skomunikowanych dzielnicach. Polecamy już teraz sprawdzić ich dostępność, by zarezerwować je z wyprzedzeniem, albo sprawdzić nasze oferty Last Minute.

Dysponujemy mieszkaniami o standardzie przewyższającym hotelowy w atrakcyjnych cenach. W zasobach mamy apartamenty typu studio oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe, duża część z nich jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Lokale wyposażone są we wszelkie niezbędne sprzęty AGD i inne udogodnienia.