Sprzedaż

SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW i DOMÓW W GDAŃSKU I SOPOCIE

IRS ROYAL APARTMENTS pomaga inwestorom w wyborze odpowiedniej nieruchomości pod inwestycję. Inwestor zainteresowany dołączeniem do grupy Właścicieli apartamentów obsługiwanych przez IRS ROYAL APARTMENTS ma za zadanie zakup mieszkania w nowym budownictwie w Sopocie lub Gdańsku. Na tym etapie możemy zaoferować swoją pomoc przy wyborze odpowiedniej inwestycji oraz optymalnego lokalu. Przy zakupie od dewelopera  warto już wówczas, skorzystać z naszego doświadczenia przy aranżacji wnętrza, tak aby po odbiorze lokalu nie przebudowywać go, ponosząc dodatkowe (niepotrzebne) koszty.

W kolejnym etapie klient może liczyć na pomoc i współpracę przy wykonaniu projektu aranżacji wnętrz, a po zaakceptowaniu przez właściciela apartamentu projektu wraz z kosztorysem, możemy zająć się wykończeniem i wyposażeniem apartamentu. Jesteśmy w stanie zagwarantować szybkie i doskonałe wykończenie wnętrza oraz wyposażenie go tak, aby apartament spełniał odpowiednie standardy i był jak najszybciej gotowy do wynajmu. Nasze doświadczenie hotelarskie pozwala zaaranżować apartament optymalnie, tak aby wydać tylko tyle ile jest niezbędne jednocześnie osiągając wymagany poziom jakości. My wiemy, na co klienci zwracają uwagę, jakiego wyposażenia oczekują a także na czym inwestorom zdarza się „przeinwestować”. Powierzenie nam aranżacji apartamentu to oszczędność czasu na poszukiwanie i kontrolowanie ekip, logistykę zaopatrzenia, ale przede wszystkim minimalizacja ryzyka "niedopasowania" się do klienta.

PRZYGOTOWANIE APARTAMENTÓW i DOMÓW POD WYNAJEM W GDAŃSKU I SOPOCIE

Istnieje możliwość przygotowania apartamentu pod wynajem przez właściciela, bez udziału IRS ROYAL APARTMENTS. Jest to jednak bardzo ważny proces, który wpływa na późniejszą rentowność wynajmu i decyduje o opłacalności inwestycji. Klient, który skorzysta z naszego doświadczenia, ma pełną gwarancję najwyższego zwrotu z inwestycji, gdyż minimalizuje koszty zakupu wyposażenia i jego zużywania się jednocześnie maksymalizując przychody wynikające z posiadania atrakcyjnego apartamentu.

Posiadając tak przygotowany apartament pozostaje już tylko podpisać umowę najmu z IRS ROYAL APARTMENTS i czerpać zyski z wynajmu.

Bardzo istotnym elementem współpracy z IRS ROYAL APARTMENTS jest to, że ponosimy znaczne nakłady na marketing i kampanie adwords (linki sponsorowane), które pracują dla wszystkich skojarzonych z serwisem IRS ROYAL APARTMENTS apartamentów.

Pomagamy również we wtórnym obrocie apartamentami, którymi zarządzamy. To świetny pomysł na inwestycje poprzez sprzedaż tzw. zorganizowanego przedsiębiorstwa wraz z nieruchomością co znacznie zwiększa atrakcyjność inwestycji zarówno dla sprzedającego jak i nabywcy.

Obecnie posiadamy w sprzedaży Apartamenty jak poniżej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na irs@irsapartments.pl

APARTAMENTY WYNAJEM NEPTUN PARK

Polecamy swoim klientom wynajem kompleksowych apartamentów na terenie Gdańska i Sopotu. Jesteśmy zadowoleni min. z apartamentów NEPTUN PARK. Pomagamy w wyborze odpowiedniej nieruchomości do inwestycji. Działamy wieloetapowo i wielopłaszczyznowo. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami – począwszy od doboru odpowiedniego budynku, aż po pomoc w aranżacji wnętrz. Pomagamy we wtórnym obrocie nieruchomościami i gwarantujemy odpowiednią kampanie marketingową.

Pragniemy wychodzić naprzeciw życzeniom i oczekiwaniom wszystkich klientów.