O nas

Apartamenty na wynajem Trójmiasto - witaj  na IRS Royal Apartments 

Dla wygody naszych Klientów oraz by ułatwić wybór odpowiedniego do wypoczynku miejsca, oferowane przez nas w Gdańsku i w Sopocie apartamenty objęte są autorską standaryzacją, wzorowaną na systemie hotelowym. Przy wynajmie, poza standaryzacją wskazana jest też osobno lokalizacja apartamentu. Te dwa kryteria będą mieć przede wszystkim wpływ na cenę usługi. 

Zarówno właściciele lokali, jak i pracownicy naszej firmy to osoby mające wieloletnie doświadczenie w wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, użytkowych, jak również przy obsłudze projektów hotelowych. Naszym najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem jest usytuowany w okolicy Kołobrzegu HAVET Hotel, obiekt położony na wydmach, tuż nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego. Jesteśmy też zadowoleni z apartamentu NEPTUN, który położony jest w uroczym miejscu w Jelitkowie, w okolicy NEPTUN PARK. Dzięki doskonałej lokalizacji dużej części z oferowanych przez nas apartamentów mogą Państwo bez trudu połączyć swój pobyt z pasją do uprawiania sportów wodnych czy miłością do spacerów po plaży. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć również czarter jachtów w Gdańsku.

Jakie warunki oferujemy? Apartamenty zostały pogrupowane na następujące kategorie:

** apartament ekonomiczny

*** apartament comfort

**** apartament prestige

***** apartament premium

Zapraszamy do naszych komfortowych lokali położonych w atrakcyjnych punktach na terenie Trójmiasta. Są to samodzielne, posiadające kuchnie i łazienki, elegancko wykończone mieszkania. Oferujemy wysoki standard w cenach zdecydowanie niższych od cen hotelowych pokojów. Dla Waszej wygody, będziecie Państwo spać w adamaszkowej pościeli, zaś w łazience czekać na Was będzie komplet ręczników. Nasza bogata i zróżnicowana cenowo propozycja będzie idealnym wyborem dla osób podróżujących turystycznie lub w interesach. Stale pracujemy też nad ulepszeniem naszej oferty. Za pomocą niniejszego serwisu można błyskawicznie zarezerwować On-Line (24h/dobę) dowolny apartament oraz dokonać szybko płatności elektronicznej.