Cover Image

Długoterminowy wynajem apartamentu - dlaczego warto?

Apartamenty to coraz częściej wybierana opcja noclegowa zarówno podczas wyjazdów wakacyjnych, jak i służbowych. W porównaniu z hotelami zapewniają więcej swobody, intymności i pozwalają poczuć się niemal jak u siebie w domu. W naszej ofercie można znaleźć wiele apartamentów w bardzo przystępnych cenach i dogodnych lokalizacjach. To wszystko sprawia, że zainteresowanie tym rodzajem zakwaterowania stale rośnie.

Decydując się na wynajem apartamentu w Trójmieście, możemy wybrać spomiędzy dwóch podstawowych wariantów: wynajmu krótkoterminowego oraz wynajmu długoterminowego. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze zalety długoterminowego wynajmu apartamentu.

Kto najczęściej korzysta z wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy w przypadku wizyt stricte turystycznych czy służbowych dotyczy pobytu w danym miejscu przez co najmniej kilka tygodni. Trzeba bowiem pamiętać, że standardowo apartamenty wynajmowane są na kilka lub kilkanaście dni. Turyści przyjeżdżają, cieszą się wakacyjnym urokiem nadmorskich krajobrazów, zwiedzają Trójmiasto, a po zakończonym urlopie wracają do domów. Coraz częściej jednak zdarzają się przypadki, gdy potrzebujemy odpowiedniego lokum na dłuższy pobyt. Wówczas korzystanie z usług standardowych hoteli mogłoby znacznie nadwyrężyć domowy czy firmowy budżet. W takich właśnie przypadkach doskonałą alternatywą są apartamenty na wynajem w Trójmieście.

W apartamencie możemy czuć się jak u siebie w domu. Lokal jest kompleksowo wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia domowe. Mamy własną kuchnię i łazienkę, najczęściej oddzielną sypialnię oraz salon, w którym wygodnie można spędzać wolny czas w ciszy i spokoju.

Oferta apartamentów na wynajem w Trójmieście jest niezwykle urozmaicona. Bez większego problemu jesteśmy w stanie dostosować cenę za wynajem długoterminowy do własnych oczekiwań, a także znaleźć obiekt noclegowy usytuowany w najbardziej dogodnej lokalizacji. To jedna z najlepszych opcji dla osób, które planują dłuższy pobyt w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

Wróć do bloga

Witamy w serwisie oferującym krótko- oraz długoterminowy wynajem apartamentów w Trójmieście. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór luksusowych apartamentów nad morzem – w Gdańsku i Sopocie. To wspaniała propozycja na dłuższy wyjazd sezonowy, krótki relaksujący wypoczynek czy podróż służbową. Pragniemy, aby nasze apartamenty pod wynajem były jak najlepszej jakości, dlatego są one nowocześnie zaprojektowane, urządzone i doskonale wyposażone. Posiadają m.in. telewizory, dostęp do sieci WiFi, wyposażenie AGD itp. udogodnienia. Standard wynajmowanego apartamentu nie odbiega od warunków hotelowych, w zasobach do dyspozycji mamy lokale dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Dodatkowo możemy zapewnić Państwu obsługę, która zadba o czystość pomieszczeń, dostarczy jedzenie do lodówki lub... przyniesie śniadanie! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wynajmu wybranych apartamentów i dobrania sobie odpowiedniego standardu oraz lokalizacji. Jeżeli cenicie sobie prywatność, wygodę i konkurencyjne ceny, ta oferta jest właśnie dla Was. Nasi dotychczasowi Goście bardzo chwalą sobie nasze usługi, dlatego chętnie wracają w nasze progi. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany pobyt!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera a będziesz otrzymywał informacje o nowościach IRS ROYAL APARTMENTS.