Praca

P R A C A

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży hotelarskiej, zapał do pracy oraz chcesz wnieść wkład w rozwój firmy, to zaaplikuj na jedno z podanych poniżej stanowisk wysyłając maila na irs@irsapartments.pl :

I. CONCIERGE

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizowanie spraw bieżących związanych z apartamentami - koordynowanie procesu wynajmu, zarządzanie rezerwacjami indywidualnymi i grupowymi, obsługa Gości podczas pobytu, czynności administracyjne, prowadzenie dokumentacji;
  • obsługa witryny internetowej;
  • akwizycję usług i pozyskiwanie klientów;
  • prezentowanie i obsługa apartamentów;
  • kontakty z właścicielami apartamentów;
  • kompleksowe przeprowadzanie procesu wynajmu: od promocji/zamieszczania ofert wynajmu , poprzez proces rezerwacji, wydanie apartamentu klientowi, rozliczenie z klientem do przygotowania apartamentu do kolejnego wynajmu;
  • za zapewnienie wysokiej jakości usług ;
  • analizę oczekiwań i opinii klientów oraz inicjowanie działań korygujących;
  • śledzenie aktualności kulturalnych i rozrywkowych rynku lokalnego;
  • raportowanie z wykonanych czynności.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta;
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość języka angielskiego obligatoryjna oraz rosyjskiego jako dodatkowy atut;
  • Znajomość języka  niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Biegłej znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Access, Power Point);
  • Zdolności analitycznych i organizacyjnych;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Prawojazdy kat. "B";
  • Systematyczności i odpowiedzialności;
  • Zainteresowania ciągłym rozwojem swojej wiedzy i kompetencji.

II. POKOJOWA

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będą:

  • Utrzymanie czystości w apartamentach w/g standardów IRS ROYAL APARTMENTS,
  • Przygotowywanie wstawek do apartamentów i uzupełnianie kosmetyków i innych rzeczy w/g zlecenia z Biura Obsługi Klienta,
  • Informowanie przełożonego o brakach, usterkach w apartamentach.

Wymagania:

  • Zmysł estetyczny,
  • Pracowitość, energiczność,
  • Pogodne usposobienie, umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. „B”.

 Własny samochód będzie dodatkowym atutem.

III. ARCHITEKT WNĘTRZ

Poszukujemy absolwentów kierunków architektura do nawiązania współpracy w zakresie 2 działalności;

1. IRS Interior Design - zajmujemy się projektowaniem wnętrz apartamentów na krótkoterminowy wynajem „pod klucz”; od stanu deweloperskiego po stylizację

 2. IRS Royal Apartments - zajmujemy się wynajmem apartamentów.

Zadania na stanowisku:

•    tworzenie, kompletowanie i czytanie dokumentacji projektowej;
•    współpraca z klientem w zakresie dokumentacji technicznej i wykonawczej projektu;
•     koordynowanie działań związanych z realizacją projektu poprzez współpracę z podwykonawcami;
•     realizowanie spraw bieżących związanych z apartamentami - koordynowanie procesu wynajmu, zarządzanie rezerwacjami indywidualnymi i grupowymi, obsługa Gości podczas pobytu, czynności administracyjne, prowadzenie dokumentacji;
•      obsługa witryny internetowej;
•     akwizycja usług i pozyskiwanie klientów;
•     prezentowanie i obsługa apartamentów;
•     kontakty z właścicielami apartamentów;
•     kompleksowe przeprowadzanie procesu wynajmu: od promocji/zamieszczania ofert wynajmu , poprzez proces rezerwacji, wydanie apartamentu klientowi, rozliczenie z klientem do przygotowania apartamentu do kolejnego wynajmu;

Wymagania:

•   Znajomość programów do projektowania;
•   Zdolności organizacyjne i samodyscyplina;
•   Poczucie estetyki i dokładność;
•   Biegła znajomość języka angielskiego obligatoryjna oraz rosyjskiego jako dodatkowy atut;
•   Znajomość języka  niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
•   Prawo jazdy kategorii B;
•   Wysoka kultura osobista;
•   Dyspozycyjność;
•   Umiejętność pracy w zespole;
•   Systematyczność i odpowiedzialność;

Oferujemy:

•   Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
•   Dobre warunki wynagrodzenia;
•   Szkolenia;
•   Możliwość awansu.

IV. PRACOWNIK WYKAŃCZANIA WNĘTRZ

Poszukujemy pracowników wykańczania wnętrz/zorganizowanych grup wnętrzarskich w specjalizacjach jak niżej do nawiązania współpracy w zakresie działalności IRS Interior Design - zajmujemy się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz luksusowych apartamentów na krótkoterminowy wynajem „pod klucz”; od stanu deweloperskiego po stylizację.

Poszukiwane specjalizacje i zakresy prac do zlecenia:

  • Przebudowy ścian działowych,
  • Prace tynkarskie, gładzie gipsowe, gruntowanie i malowanie,
  • Prace płytkarskie w łazienkach, kuchniach oraz posadzki,
  • Kładzenie podłóg drewnianych, paneli, wykładzin oraz obsadzanie drzwi,
  • Biały montaż,
  • Montaż i instalacja zabudów i mebli wolnostojących,
  • Prace elektryczne,
  • Prace dekoratorskie (wieszanie obrazów, ustawianie mebli etc.).

Zadania na stanowisku;

  • Wykonywanie prac wykończeniowych na podstawie dokumentacji projektowej;
  •  Współpraca z architektem wnętrz i koordynatorem prac w zakresie realizacji prac wnętrzarskich.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy wykonywaniu prac wykończeniowych wnętrz o wysokiej jakości;
  • Zdolności organizacyjne i samodyscyplina;
  • Poczucie estetyki i dokładność;
  • Dyspozycyjność i punktualność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Systematyczność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Dobre warunki wynagrodzenia.

Prosimy o kierowanie aplikacji na adres e-mail wraz z podaniem w tytule nazwy specjalności, którego dotyczy aplikacja.

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres IRS@irsapartments.pl . Mile widziany jest również list motywacyjny, potwierdzający znajomość specyfiki branży hotelarskiej oraz posiadania umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 poz.883).