Program Premium

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z warunkami przystąpienia do programu lojalnościowego IRS ROYAL APARTMENTS. Program ten dedykowany jest klientom PREMIUM i został stworzony z myślą o Gościach stawiających podczas pobytu w naszych apartamentach na wygodę i pełnię serwisu.

Warunkiem przystąpienia do PROGRAMU PREMIUM jest dwukrotne skorzystanie z usług wynajmu apartamentów IRS ROYAL APARTMENTS o wartości minimalnej 6 500 zł w sezonie wysokim, wartości przynajmniej 4 500 zł w sezonie średnim lub minimum 3 000 zł w sezonie niskim. Szczegółowy ramy każdego z sezonów znajdą Państwo w tabeli po prawej stronie przy każdej ofercie. Czego może spodziewać się Gość Premium podczas odwiedzin w progach lojalnościowego IRS ROYAL APARTMENTS?

Nasz Gość Premium otrzymuje dodatkową, darmową wstawkę hotelową na powitanie. W jej skład wchodzą:

• kosmetyki hotelowe z żelem, szamponem pod prysznic oraz balsam do ciała,
• słodki podarunek i wino musujące,
• vouchery, zaproszenia, zniżki i prezenty od naszych partnerów

Ponadto Gość Premium nie ponosi dodatkowych opłat za późne zameldowanie/wczesne wymeldowanie, ma zapewnioną opiekę concierge, umożliwione meldowanie bezpośrednio w apartamencie bez dodatkowych kosztów oraz otrzymują jedno dodatkowe sprzątanie wraz z wymianą pościeli na każde 7 dni pobytu.